Підприємство   запрошує на роботу

 - охоронників – охорона та супровід матеріально-технічних цінностей по Вінницькій обл.

обов'язкова вимога – строкова військова служба, наявність вищої освіти, без шкідливих звичок;

заробітна плата  7000 грн.;

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

Сьогодні, 6 грудня в рамках відзначення Дня Збройних сил України в районному Будинку культури відбулися урочисті збори на які були запрошені громадськість району, учнівська молодь, ветерани, учасники АТО.

Зі святом присутніх привітали голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови районної ради Аркадій Собченко, заступник Немирівського міського голови Іван Дзюбак.

Шановні воїни - захисники!

Щиро вітаємо Вас зі святом мужності і справедливості, доблесті та благородства - Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з Вас - це справа всього життя.

Нещодавно у актовому залі музичної школи був, що називається, повний аншлаг. І це не дивно. На хорове свято «Пам’ятаєм наших земляків» , присвячене 140 річниці від дня народження Леонтовича з’їхалися до школи гості з Тиврова, Шаргорода, Вінниці.

Ідею проведення цього заходу колектив виношував ще з весни. Наприкінці літніх канікул були вручені запрошення дитячим хорам музичних шкіл тих міст області, де працював чи вчився видатний композитор.

Заразний вузликовий (нодулярний) дерматит великої рогатої худоби  — вірусна хвороба великої рогатої худоби, що характеризується пропасницею, набряками підшкірної клітковини, внутрішніх органів та кінцівок, утворенням типових, схильних до некротичного розпаду вузликів (горбиків) у шкірі та слизових оболонках травного каналу й дихальних шляхів, ураженням очей та генералізованим лімфаденітом. Хворіє велика рогата худоба, вівці, кози та жуйні дикі тварини.

Державна фіскальна служба України у зв’язку з прийняттям Закону України від 3 жовтня 2017 року №2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі – Закон №2148), яким внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) та які набувають чинності з 01 січня 2018 року, повідомила наступне.

З 19.08.2017 постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами). Допомогу держави – субсидію – може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

Нещодавно відбулася виїзна нарада із представниками компанії "Фуджікура Аутомотів Європа" - світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів на чолі з директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка. На даній нараді були присутні представники Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, Немирівської райдержадміністрації та міської ради, Вінницького обласного центру зайнятості,  ПАТ "Вінницяобленерго", підрозділу ДСНС України у Немирівському районі.

   У Немирівському районі з початку 2017 року зареєстровано 13 випадків сказу     тварин, а саме:

  06.01.2017р. – 1 лис в с/г угіддях с.Грабівці;

  18.05.2017р.- 1 кіт в м.Немирів;

  30.05.2017р. – 1 собака в с.Ковалівка;

30.06.2017 р. – 1 собака в м.Немирів;