Відповідно статті 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування:

  Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхового стажу не менше 15 років по 31 грудня 2017 року.

Практичні матеріали містять: порядок та приклади визначення предмета закупівлі, приклади протоколів, форми документів, порядки здійснення процедур закупівель, перші кроки учасників, Закон України "Про публічні закупівлі" з коментарями редакції, схеми проведення процедур закупівель, підказки учасникам та замовникам, практичні ситуації, все що потрібно знати про моніторинг, та безліч іншої корисної інформації.

 

 Скільки на землі мов? Скільки народів, стільки й мов. Учені вважають, що на нашій планеті близько трьох тисяч мов. Сумно, але сьогодні майже півтори тисячі мов перебувають на межі вимирання. Для кожного народу своя мова найкраща. Ми, українці, пишаємося своєю мовою, її мелодійністю, чистотою та багатством звуків. 

 

20 лютого 2018року при Немирівській районній державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. У присутності заступника голови райдержадміністрації та членів комісії на засіданні були розглянуті питання трьох сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 Сьогодні, 20 лютого 2018 року, біля пам'ятного знаку воїнам "Небесної сотні" та воїнам АТО в м. Немирові, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення четвертої річниці Революції Гідності. Громадськість району та представники влади зібралися, аби у глибокій скорботі низько схилити голови перед світлою пам'ятю тих, хто боровся за честь, правду і гідність!

  13 лютого 2018 року психологом Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей з прийомними батьками та батьками-вихователями на тему: "Як слухати, щоб діти говорили? Основні зони активного слухання".

 

 Масляна  - стародавнє слов'янське свято з численними звичаями, що через століття дійшло до наших днів, та   відзначається протягом тижня перед Великим постом.    Це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи. Головними атрибутами свята традиційно були гуляння і, звичайно ж, млинці - круглі, рум'яні, гарячі.

  Ми багато разів говорили про те, що реформа почнеться з 1 січня 2018 року. Водночас великі структурні зміни не можуть відбутися в один день і навіть в один місяць. Медична реформа зачіпає кожну місцеву громаду, сотні медичних закладів, тисячі медичних працівників та кожного пацієнта -фактично у змінах задіяні ми всі. Саме тому команда Міністерства охорони здоров’я розробила детальний план впровадження медичної реформи, де кожен матиме чіткі задачі та достатньо часу для їх виконання на кожному етапі. Країна занадто довго чекала на медичну реформу, тож зараз наша спільна задача — у 2018 році закласти міцний фундамент для змін та якісно запустити нову первинну допомогу.

Планові роботи, які проводились з 18:00 15.02.2018 до 23:59 15.02.2018 у системі публічних електронних закупівель завершені. Функціонування ProZorro відновлено повністю.

 

 

 Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі - МТОТ) повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 20 прийняті зміни до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2004 р. № 422 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання».