Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, органи праці та соціального захисту населення забезпечують учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції безоплатними санаторно-курортними путівками.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” №2148-VIII, щодо підвищення пенсій з 01.10.2017 року» Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області в два етапи проведено перерахунки пенсій:

На першому етапі було проведено  осучаснення заробітної плати. Пенсіонерам, які мали багато років страхового стажу і мали високу заробітну плату якраз зараз в наслідок осучаснення пенсій, відбулося найбільше збільшення пенсії.

17 жовтня 2017 року Немирівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, проведено консультативну зустріч при Немирівській центральній лікарні у відділенні жіночої консультації.
Мета зустрічі - сприяти зміцненню інституту сім’ї, сформувати засади відповідального та усвідомленого батьківства.

Людська пам'ять навічно зберігає найвизначніші події та імена своїх героїв. В плеяді визначних особистостей нашого краю і остання володарка Немирова княгиня Марія Григорівна Щербатова. Народилася княгиня, власниця немирівських земель, 17 жовтня 1857 року. Відома своєю енергійною громадською діяльністю та благодійництвом, яка чимало зробила для розвитку місцевої промисловості, а також заснувала майстерню вишивки та килимарства.

2017 рік ознаменований визначною подією на теренах Вінниччини мистецької. Цьогоріч минає 140 років від дня народження видатного композитора, майстра хорової мініатюри, нашого земляка Миколи Дмитровича Леонтовича. На нашій Немирівській землі він побачив Божий світ, тут зробив перші кроки, зачарувавшись музикою і українською піснею. Тут підготував першу збірку "Пісень з Поділля".

Рак молочної залози – найбільш розповсюджена пухлина у жінок. Ефективних методів його попередження на сьогоднішній день не існує.

Єдиний реальний шлях перемоги над цією пухлиною – виявлення її на ранніх стадіях та своєчасно почате лікування, коли більшість жінок успішно виліковується і саме лікування набагато простіше.

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва відзначається День захисника України. До цього свята в районній бібліотеці для дітей з учнями 5-6 класів проведено літературну вітальню "Сила нескорених". Учні познайомилися з творами української літератури, в яких головний герой – український народ: козаки, герої Другої світової війни, захисники, що загинули на Майдані під час  Революції Гідності 2014 року, сучасні українські воїни, які захищають нашу країну сьогодні.

Відзначення Дня захисника України в районі розпочалось із святкової ходи та покладання квітів до братської могили загиблих воїнів, пам’ятного знаку героям "Небесної сотні та учасникам АТО", воїнам – інтернаціоналістам. Участь в урочистостях взяли представники різних поколінь захисників вітчизни: ветерани ІІ Світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість району, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Михайло Мовчан та голова Немирівського ОТГ Віктор Качур.

Шановні чоловіки – мужня половина людства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Захисника України!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі буде Вашим надійним тилом.

Напередодні Дня захисника України в Немирівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося родинне свято.

Захід проведено в найкращих національних традиціях. Так, як у справжній українській родині, були поезія і пісні, жарти і конкурси. Козаки змагалися у перетягуванні канату, поїданні вареників, демонстрували свої таланти.