Основні заходи, які будуть проводитися районною державною адміністрацією та районною радою в період з 18 квітня по 22 квітня 2016 року

18 квітня - Районний семінар вчителів зарубіжної літератури у Сокілецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" Томенко О.О начальник відділу освіти райдержадміністрації

19 квітня - Перевірка підприємств з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (Дзюбак І. П. начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації)

20 квітня - Районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (Томенко О.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації)

- Перевірка виконавчого комітету Новообиходівської сільської ради зі здійснення делегованих повноважень органами виконавчої влади (Ярова Л. П. в.о. начальника відділу організаційного та роботи з персоналом)

21 квітня - Проведення засідання робочої групи по супроводу інвесторів (Яхно О. М. начальник управління економіки райдержадміністрації)

- 10:00 - Засідання робочої групи щодо реагування на звернення учасників АТО, їх рідних та близьких (зал засідань райдержадміністрації і районної ради) (Дзюбак І. П. начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації)

18.04.2016 - 22.04.2016 - Атестаційна експертиза Ковалівського ДНЗ "Сонечко" Томенко О.О. начальник відділу освіти райдержадміністрації

18.04.2016 - 22.04.2016 - Проведення моніторингу забезпеченості населених пунктів району товарами першої необхідності та повсякденного попиту; -Проведення моніторингу цін продажу продовольчих товарів КП "Немирівський ринок"; - Проведення моніторингу конкурсів та грантів різних рівнів (Яхно О. М. начальник управління економіки райдержадміністрації)

Професійні та офіційні свята:

18 квітня – Міжнародний день пам’ятників і історичних місць

20 квітня – Міжнародний день секретаря