28 квітня голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк взяв участь в роботі колегії обласної державної  адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал 2017 року».
 Відкрив і провів засідання колегії Коровій Валерій Вікторович – голова обласної державної адміністрації, на початку  роботи колегії голова облдержадміністрації вручив державні та урядові нагороди кращим працівникам області.

На порядок денний колегії виносились наступні питання:
  1.Виконання заходів з детінізації економіки області, доповідав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.
  2.Про виконання бюджету за І квартал 2017 року, з інформацією виступив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола   Копачевський.
  3.Про впровадження в області урядової програми «Доступні ліки», звітувала директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович.
  4.Про впровадження системи електронних закупівель «Prozoro», доповідав директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко.
  5.Про узагальнення практик розвитку об’єднаних територіальних, інформував директор Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко.
  6.Про стан виконання завдань головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та військовими комісаріатами щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом. Про стан виконання завдань щодо призову на строкову військову службу, доповів військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький

Підсумки засідання колегії підвів голова обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторвич