З 20 по 22 квітня проходив Відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму «Сабарівська весна – 2017».

Змагання проводились по ІІ і ІІІ класах. Всього з’їхались 36 команд з Вінницької, Чернігівської, Донецької, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Житомирської областей:  11 команд по ІІ класу, 15 команд по ІІІ класу  серед юнаків та 10 команд по ІІІ- ІV класах для юнаків та дорослих.

Немирівський район  представляла команда «Сокіл» Ситковецької ЗОШ І- ІІІ ступенів по ІІ класу серед юнаків у складі  Дениса Назаренка, Дениса Бомка, Чмира Володимира, Самбурова Євгена, Тішина Іллі та Гуцаленко Ангеліни.

У програмі змагань були дві дистанції «Смуга перешкод», яка відбулась 21 квітня та «Крос-похід» - 22 квітня. Не дивлячись на екстремальну погоду наші спортсмени змогли показати високий рівень підготовки, посівши у перший та другий  день ІІ місце.

За результатами двох змагальних днів команда «Сокіл»  Немирівського району зайняла ІІ місце в  Чемпіонаті  області з пішохідного туризму.

Рудий Сергій Микоайович, тренер  команди