Впродовж березня – квітня 2017 року у Немирівському районі виконувались заходи з благоустрою під час яких  висаджено 155,1 га нових лісових насаджень, проведено упорядкування 16 парків та скверів, 43 пам’ятників та  меморіалів, 35 кладовищ, 65 контейнерних майданчиків для сміття, прибрано 12 тис.м2 дворових територій, 9,5  тис.м2 доріг, вивезено 390 м³ сміття, відремонтовано та приведено в належний стан 40 спортивних майданчики, 72  малих архітектурних форм, ліквідовано 141 стихійне сміттєзвалище, проведено очищення від сміття 54 км берегів  річок.  У заходах взяли участь 1818 чоловік.

За участю колективів підприємств, установ та організацій району проведено упорядкування придорожніх смуг автомобільної дороги Стрій - Тернопіль - Кропивницький –Знам’янка, протяжністю 50 км. У заходах взяли участь 64 колектива, близько 800 чоловік.

Активну участь у цих заходах взяли колективи: Держпродспоживслужби, ЦРЛ, центру зайнятості, професійного ліцею, управління пенсійного фонду, Немирівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень, районного відділення управління соціального страхування, державної служби охорони, Центру ПМСД, апарату та структурних підрозділів Немирівської РДА, відділу освіти райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, відділу культури райдержадміністрації, відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, райагролісу, Шендерівського лісництва, казначейства, редакції районної газети, райдрукарні, центру соціальної допомоги, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління газового господарства, ЛВН Лімітед, спиртового заводу, НВК № 1, НВК № 2, Немирівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Кароліни ХПП, Комбікормового заводу, Кароліни «Вторчермет», Самчинецького рар’єру,  РВ УМВС, Податкової інспекції, Немирівської школи – інтернат,  управління статистики, виконавчої служби, РАЦС, швейної фабрики, будівельного технікуму, Немирівського лісництва, Брацлавського лісництва, санаторію «Авангард», Ситковецької селищної,  Кудлаївської, Зарудинецької, Бугаківської, Райгородської, Джуринецької, Юрковецької, Мельниківської сільських рад, а також жителям сіл Никифорівці, Байраківка, Медвежа, Гостинне,  Язвинки, Гунька, Ометинці, В.Кропивна.

Дякуємо всім хто приймав участь у цих заходу, адже дана дорога є обличчям нашого району.