04 травня 2017 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі суб’єктів соціальної  роботи проведена міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання  насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. На засіданні розглядались питання сімей, які перебувають у складних  життєвих обставинах та потребують підтримки з боку соціального працівника, а саме забезпечення соціального  супроводу сім’ї.

Соціальний супровід сім’ї – вид соціального обслуговування, який передбачає надання комплексу соціальних послуг, спрямованих на подолання життєвих труднощів, збереження, підвищення соціального статусу. Метою соціального супроводу є поліпшення життєвої ситуації, мінімізації негативних наслідків чи повне розв’язання проблем отримувача послуг.
  Сім’я є першим соціальним інститутом у житті будь-якої людини і важливим чинником її успішної соціалізації в майбутньому. Саме тому в сучасних розвинених суспільствах соціальна робота із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, спрямована на збереження родини для дитини, розглядається як основний і найбільш ефективний спосіб вирішення проблем соціального сирітства. Сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах, потрібне наше розуміння та підтримка, а не осуд.
  Саме тому на сьогоднішній день важливим є вчасне виявлення сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах та визначення основних проблем, яких самостійно сім’я не може подолати.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді