28 квітня 2017р. було підписано Угоду про співпрацю між Тульчинським об‘єднаним управлінням  Пенсійного фонду України Вінницької області та Ковалівською  об’єднаною територіальною громадою Немирівського  району. За даною Угодою здійснюватиметься спільна діяльність у сферах організаційної, аналітичної,  правопросвітницької та правозахисної роботи, інформаційного забезпечення громадян у сфері  загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Відповідно до напрямів співпраці, Ковалівською об’єднаною територіальною громадою буде надано приміщення для обслуговування громадян з облаштуванням робочого місця з необхідною комп‘ютерною технікою представнику управління Пенсійного фонду.
  Відтепер, жителям громади працівниками управління будуть надаватися консультації з питань призначення, перерахунку, виплати пенсій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків застрахованих осіб та платників ЄСВ. Здійснюватиметься прийом документів для призначення, перерахунку та виплати пенсій, оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення та видача пенсійних посвідчень, а також надання практичної допомоги в процесі реєстрації користувача у веб-порталі та надання електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою веб-порталу.
  Також, за попереднім замовленням громадян будуть надаватися довідки про складові та про розмір пенсії, ознайомлення з матеріалами пенсійної справи, отримання виписок з розпоряджень про призначення (перерахунок) пенсій, про періоди страхового стражу та заробітної плати, що враховується при обчисленні пенсій, копій документів, які знаходяться в пенсійній справі, надання інформації про застраховану особу (довідки форми ОК-2, ОК-5, ОК-7).
  Також, працівниками управління плануються проведення семінарів, круглих столів, навчальні заняття з питань пенсійного забезпечення, обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, в установленому порядку залучаючи до участі в цих заходах громаду.
В приміщенні Ковалівської об’єднаної територіальної громади буде розміщено на стендах громади інформацію щодо переліку надання послуг управлінням Пенсійного фонду та графік прийому громадян у об’єднаній територіальній громаді, а також інформаційні буклети.