11 травня о 12-00 на центральній площі міста Немирів з нагоди ухвалення рішення Радою міністрів Європейського Союзу  щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу.

Участь в заході взяли участь керівники району та міста, учнівська та студентська молодь, громадськість, військовослужбовці, ветерани ІІ світової війни.

Почесне право підняти прапор України та прапор Європейського Союзу було надано кращим учням, переможцям олімпіад, відмінникам навчання : Долецькій Катерині –учениці Немирівського НВК № 1 І-ІІІст. ,Хоменку Анатолію- учню Немирівського НВК № 1 І-ІІІст. , Чезі Євгенію учню Немирівського НВК № 2 І-ІІІст., таБарабаш Катерині - учениці Немирівського НВК № 2 І-ІІІст. Урочисте підняття прапорів відбулось під мелодії гімнів України та Європейського Союзу.

З вітальним словом до присутніх звернулись  перший заступник голови райдержадміністрації Б.П.Урбанський , заступник голови районної ради А.М. Собченко та начальник відділу освіти Немирівської міської ради А.О. Пасічник.

В своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Б.П.Урбанський зазначив:

Шановні Немирівчани, молодь, присутні!

Цього року ми в чергове будемо  відзначати свято миру та єдності – День Європи.  Відтак бажаю кожному з нас бути справжнім європейцем!

Але що значить бути європейцем? Насамперед - це свобода громадянина, демократія, гідні умови праці, соціальний захист, справедливі суди.

Переконаний, що від Європи кожного з нас відділяє лише кілька кроків. Їх не можна назвати простими. Україна і українці повинні їх зробити аби довести усьому світу, що ми справжні європейці.

Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства.

Нині святкування  дня Європи набуло особливого для українського народу значення. Адже європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

Надто, прагнення жити у вільній та розвиненій країні омите кров’ю наших побратимів – Героїв Небесної Сотні.

Відтак не можемо змарнувати шансу, який дають нам країни Європейського Союзу та щодня своєю сумлінною працею, чесністю та повагою один до одного наближаймось до Європи та творімо її у нашому домі!

Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це є наше українське, історичне свято».

Впевнений, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до цінностей та принципів притаманним ЄС, що має гарантувати рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина. Саме така політика і є запорукою демократичного розвитку України.

По завершенню урочистостей  відбувся урочистий концерт.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації