Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) оголосили про старт II  Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». Для участі необхідно заповнити анкету, написати про  село (1,5-2 сторінки) та надіслати до 15 травня 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце — 50%, друге місце — 20%, третє місце — 10% , 20%, що залишилися  від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.

Примітка: під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю.

Також переможець конкурсу отримає унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в Німеччині.

Більш детальна інформація на сайті: AgroPortal.ua в розділі "Конкурс". Контактна особа: Стрижевич Алла, тел. (067)-283-80-11.

Управління економіки райдержадміністрації