11 травня 2017 року в с. Воробіївка Немирівського району розпочався XXXV Кубок області з туристичного  багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини та Кубок України з велосипедного туризму.

Участь в змаганнях взяли учителі з 16 районів та міст області, а за Кубок України боротимуться юні велосипедисти  із 8 областей нашої держави.

На церемонії відкриття змагань були присутні голова облдержадміністрації  Коровій В.В., заступник голови - директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івасюк І.Д., голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки Пугачов С.Г. та голова Немирівської райдержадміністрації Погорелюк Ю.М., які привітали учасників змагань та побажали перемоги кожній команді.

Одразу після церемонії відкриття розпочались змагання де команди-учасники вже показали себе безпосередньо в боротьбі і бажанні перемагати. Згідно програми заходу учасники змагань змагатимуться у техніці пішохідного, водного, гірського, велосипедного туризму та спортивному орієнтуванні. Конкурсна програма багатоборства буде проходити на протязі чотирьох днів (11.05.-14.05.), а церемонія закриття відбудеться 15 травня де і будуть нагородженні переможці та призери змагань відповідними кубками, грамотами та спеціальними преміями. Даний захід сприяє не тільки розвитку фізичної культури і спорту, а також обміну досвідом між працівниками освіти.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації