Уже багато років поспіль стало традицією проведення обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з  функціональними обмеженнями «Повір у себе», організаторами якого є Вінницький обласний центр соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді.
   Так в цьому році з 27 квітня по 10 травня в обласному краєзнавчому музеї проходила виставка робіт дітей та  молоді віком від 7 до 35 років. Свої роботи з виду мистецтва: акварель, розпис по бересту, об’ємні картини зі  шкіри, лозоплетіння представили 3 дітей із Ситковецької школи-інтернату.

11 травня 2017 року у залі музично-драматичного театру ім. М.Садовського відбулося урочисте привітання учасників фестивалю.
Завітали привітати переможців голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, а також представники управлінь та служб облдержадміністрації громадських установ та організацій, духовенства з врученням подарунків учасникам фестивалю.
  Мета проведення фестивалю: сприяння самовизначенню і самореалізації, адаптації та психологічній реабілітації дітей та молоді з особливими потребами, інтеграції їх у суспільство; надання можливості дітям-інвалідам та молодим інвалідам шляхом міжнародного досвіду відкрити новий світ, відчути нове ставлення до своїх проблем.
По завершенні свята діти отримали можливість переглянути театральну виставу «Бременські музиканти».

Немирівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді