5 травня 2017 року відбулася зустріч учнів 10-11 класів НВК № 1 та НВК № 2 м. Немирова з представниками  районної влади. За круглим столом дітей вітали голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М., перший  заступник Урбанський Б.П., заступник голови Бугаков П.В., керівник апарату райдержадміністрації Кондратюк В.В.  та начальник відділу освіти Чега В.А.

Юрій Миколайович  Погорелюк розповів дітям про те, що входить до повноважень та компетенції райдержадміністрації, основні завдання та принципи діяльності районної державної адміністрації, як гілки виконавчої влади, про її статус, склад та структуру.

Зустріч носила профорієнтаційний характер, адже  перед кожним із її учасників попереду важливий крок у житті – вибір професії. Голова районної державної адміністрації наголосив на важливості правильного життєвого вибору, професійного самовизначення. Діти цікавилися фактами з біографії голови райдержадміністрації, його професійним становленням, розпитували про складності, які виникають у роботі. Юрій Миколайович щиро розповів про себе, ділився із ними життєвим досвідом, давав мудрі настанови та поради.

Далі зустріч була перенесена до кабінетів першого заступника голови Урбанського Богдана Петровича та заступника голови Бугакова Петра Васильовича, які також ознайомили учнів із колом своїх обов’язків, розповіли, чим займаються та які завдання вирішують.

Кондратюк Вікторія Василівна  познайомила учнів із системою роботи та основними функціями органів виконавчої влади, навела цікаві приклади. Провела екскурсію по робочих кабінетах та розповіла, чим безпосередньо займаються, які завдання покладаються на управління, відділи та служби райдержадміністрації.

Далі на учнів чекала зустріч з головою Немирівської районної ради Укринським С.В. та його заступником Собченком А.М., які, в свою чергу, розповіли про розподіл органів влади та роботу районної ради, ознайомили учнів із системою виборів у раду. Учням запропонували провести майстер-клас – утворити Молодіжну районну раду, сформувати фракції та провести вибори голови. В процесі цього Укринський С.В. докладно пояснив правила проведення виборів, повноваження та обов’язки голови ради. Одразу ж були сформовані комісії, проведена перша сесія Молодіжної районної ради, де дітей познайомили із іншими видами та формати діяльності рад, привели конкретні приклади із життя. Найбільше учнів цікавили питання роботи бюджетної комісії, процес формування бюджету громади та його розподіл.

Загалом школярі від зустрічі з керівниками району отримали незабутні враження, а голова РДА Погорелюк Ю.М. запевнив, що даний захід започаткує традицію відкритого спілкування представників влади з молоддю району.

Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації