До уваги сільських мешканців, які бажають жити краще, фізичних осіб-підприємців, дрібних фермерів,  кооперативів,  приватних підприємств та організацій, що працюють в сільській місцевості.

В Немирівському районі стартує проект «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)» публічного акціонерного    товариства «Миронівський хлібопродукт», що спрямований на стимулювання підприємницької та соціальної  активності в громадах та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян в економічній самоорганізації сільських  мешканців, мікропідприємництві, розвитку соціально-економічного та туристичного потенціалу.

Ви можете взяти участь в цьому конкурсі якщо маєте власну ідею та бажання.

Фінансування у формі мікрогрантів буде надаватися на діяльність, що сприятиме:

• поширенню ефективних практик розвитку сільських громад та сільських територій;
  • мікропідприємництву, економічній самоорганізації сільських мешканців та створення умов для самозайнятості;
  • впровадженню європейських підходів до розвитку сільських територій.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» – це реальна можливість створити сімейну ферму, агросадибу з розвитку сільського зеленого туризму, кооператив, іншу ініціативу в сільській місцевості. Для зацікавлених учасників будуть проведені семінари-тренінги з написання бізнес-плану на конкурс (участь безкоштовна).

Семінар-тренінг відбудеться в м. Немирів, 25 травня о 10.00 год.

Місце проведення: м. Немирів, вул. Горького, 84, зал засідань Немирівської РДА, 2 поверх

Кінцевий термін подання бізнес-планів на конкурс проекту: 30 червня 2017 р.

Переможців конкурсу визначає комісія на основі бізнес-плану і проходження співбесіди.

Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі 40 000 гривень.

Записатися на семінар з написання проектів, що буде проходити в м. Немирів, Ви можете за телефонами:

+38(067)23-23-514

+38(067)21-72-101

Більш детальна інформація про конкурс «Село. Кроки до розвитку» на сайті координаторів конкурсу –

ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна»: www.stina.org.ua

НЕ ПРОПУСТІТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗРОБИТИ СЕБЕ ЩАСЛИВИМ, А СВОЮ ГРОМАДУ КРАЩОЮ!