12 травня 2017 року у м.Вінниця відбулося обласне свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї, «Подорож у  дитячий світ!», організатором якого був департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за  підтримки голови обласної державної адміністрації Коровія В.В., яке проводилося в торгівельному центрі “Шок” по  вул.Келецькій  м.Вінниці.

Учасниками  свята були і  діти з багатодітних та малозабезпечених сімей Немирівського району. Організатори свята підготували цікаву розважальну програму з низкою захоплюючих конкурсів та пізнавальних вікторин. Дівчатка та хлопчики стрибали на батутах, долали різні цікаві перешкоди в лабіринтах, занурювались у паралоновий басейн та ковзалися з гірок, гралися на ігрових автоматах.  Кожен із учасників свята  отримав солодкий подарунок. Очі дітей іскрилися  радістю, захопленням та задоволенням. Додому діти поверталися з масою вражень  від цікавого свята.

Проведення такого святкового заходу виховує в дітях відповідальне ставлення до сім’ї і сімейних цінностей, популяризує активний сімейний відпочинок та змістовне дозвілля.

Хочеться виразити велику подяку організаторам свята,  голові районної державної адміністрації  Погорелюку Ю.М., голові районної ради Укринському С.В. за надання допомоги для участі у такому цікавому та змістовному святі. Адже більшість діток  вперше побачили та спробували сучасні атракціони та відчули батут під ногами.  Це справжнє дитяче свято !

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту

районної  державної адміністрації                     В.В.Астаніна