15 травня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації та районної ради голова райдержадміністрації Юрій  Погорелюк провів засідання колегії районної державної адміністрації. Перед початком засідання за традицією голова райдержадміністрації та заступник голови районної ради Аркадій Собченко привітали з 55 -річним ювілеєм від дня народження Долованюка А.І.- фінансового директора ФГ"Нова Господа" та Кальніцького В.Б.-Чуківського сільського голову.

Участь в роботі колегії взяли члени колегії районної державної адміністрації, сільські, селищний голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств та відомств України (за окремим списком).

На розгляд колегії виносились питання:

1. Про порядок проведення чергового призову на строкову службу та відбір на військову службу за контрактом у 2017 році.
Доповідав Чернецький Вадим Володимирович -  заступник Немирівського військового комісара.

2. Про підсумки виконання бюджету району за 4 місяці 2017 року.
3. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в установах та організаціях району
Доповідала Олійник Таїса Володимирівна -  в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

4. Використання системи електронних закупівель "Prozorro" бюджетними установами, організаціями та закладами Немирівського району.
5. Про підсумки проведення весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Немирівського району
6. Про підготовку до проведення командно-штабного навчання з органами управління цивільного захисту Немирівського району
Доповідав Яхно Олександр Михайлович -  начальник управління економіки районної державної адміністрації

7. Про виконання програми "Доступні ліки" у Немирівському районі у 2017 році.
Доповідав Божко Василь Борисович -  головний лікар Центру ПМСД.

8. Про особливості закінчення 2016-2017 навчального року та стан передачі майна і приміщень навчальних закладів об'єднаним територіальним громадам.
Доповідала Чега Валентина Анатоліївна -  начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

9. Про завершення весняно-польових робіт 2017 року у Немирівському районі.
Доповідав Рафальський Володимир Миколайович -  начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

10.Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.
Доповідала Астаніна Валентина Вячеславівна -  начальник відділу сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

11. Про стан виконання актів Президента України, КМУ, інших органів виконавчої влади вищого рівня у Немирівській районній державній адміністрації.
Доповідав Овчарук Петро Васильович -  завідувач сектору контролю районної державної адміністрації

Підсумок колегії підвів голова колегії, голова райдержадміністрації Ю.М.Погорелюк по всіх винесених на колегію питаннях, були прийняті рішення та дано відповідні доручення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації