16 травня 2017 року під головування заступника голови райдержадміністрації Петра Бугакова відбулося чергове  засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 32 заяви громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 73 заяви на призначення субсидії для відшкодування витрат на житлово – комунальні послуги та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій усім заявникам,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Начальник управління соціального захисту населення

райдержадміністрації       І.П.Дзюбак