Кожного року у травні місяці відзначається День Європи в Україні. Це свято поступово стає справою державного  значення і відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в  дружній європейській сім’ї народів.

Одними із основних чинників сучасної освіченої, інтелектуальної, культурної особистості є високі почуття  миролюбства, толерантності, добра, поваги до основних життєвих цінностей інших народів, взаєморозуміння і  духовна єдність між людьми різних народів, поглядів, переконань.

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави. Ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.

З нагоди святкування Дня Європи до музею «Літературна Немирівщина» завітали учні 5 класу школи-інтернату та взяли участь у  конкурсі дитячих малюнків «Європейська Україна очима дітей». Також школярі почули багато цікавого, невідомого, загадкового, що таїть в собі Європа, дізналися про культурні, політичні зв’язки нашого краю з країнами Європейського Союзу, взяли участь у вікторині «Як ти знаєш Європу». На завершення заходу діти обрали найкращі малюнки і переможці отримали нагороди.

С. Касіяненко, директор музею «Літературна Немирівщина».