Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2017 рік, затвердженого розпорядженням  голови обласної державної адміністрації від 01.02.2017 р. №66  у період з  23 по 24 травня поточного року буде  проведене командно-штабне навчання з органами управління Немирівської районної ланки територіальної  підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на тему: “Переведення цивільного захисту району з  режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Захист населення і території району від надзвичайних ситуацій  техногенного та природного  характеру”.

Для підготовки до проведення командно-штабного навчання 17.05.2017 року в актовому залі районної державної адміністрації та районної ради під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Урбанського проведено збори членів комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівників спеціалізованих служб цивільного захисту району.

Членам комісії і керівникам спеціалізованих служб доведені питання, які планується відпрацювати в ході навчання. Уточнено порядок реагування та взаємодії.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації