18 травня 2017 року о 10 год.  під головуванням заступника голови райдержадміністрації Бугакова Петра  Васильовича відбулося  засідання координаційної ради у справах дітей при районній державній адміністрації.

Участь в роботі координаційної ради  взяли  керівники, заступники  керівників організацій, установ, дотичних до  захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування районної державної адміністрації.

На розгляд координаційної ради виносились 4 питання зокрема:

- про стан злочинності серед неповнолітніх на території Немирівського району.  Доповідав  інспектор з ювенальної превенції Немирівського відділення поліції Головного управління поліції у Вінницькій області – Рибак Тетяна Ігорівна.

- про роботу  з дітьми, із  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Доповідала  головний спеціаліст служби у справах дітей  – Бабак Олена Юріївна.

- про здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Доповідала директора - районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Марценюк Катерина Василівна.

- про профілактичну роботу, щодо запобігання насильства в сім’ях та над дітьми. Доповідала  начальник відділу сім’ї , молоді та спорту Астаніна Валентина Вацлавівна.

По кожному із питань прийнято відповідне рішення.

Служба у справах дітей.