Управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації інформує, що Вінницькою  громадською організацією «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» реалізовується проект, направлений на адаптацію внутрішньо переміщених осіб в громадах. 17 травня 2016 року в м. Вінниці ( конференц-залі галереї «Інтершик») американські донори проведуть тренінг для чоловіків – як внутрішньо переміщених осіб.

Тренінг триватиме з 9.00 до 17.30 год.

Пропоновані теми: трансформація конфліктів, мобілізація внутрішніх ресурсів, адаптація до нових умов, стратегічне планування.

Учасники  будуть забезпечені харчуванням, інформаційно-роз’яснювальними  матеріалами, а також відшкодується вартість квитків (за наявності)  у межах Вінницької області.

Додаткову інформацію можна отримати за тел..0965886214, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Іван Дзюбак