12 травня у Немирівському районному будинку культури відбувся святковий концерт «Мати-берегиня роду українського» за участю дитячих художніх самодіяльних колективів району. Захід приурочений Дню матері, і тому основною публікою глядацького залу було, звісно, жіноцтво району – матусі і бабусі, які із насолодою споглядали на концертну програму, яку для них підготували їхні чада і загалом – підростаюче покоління нашого краю.

І дошкільнята, і учні співали, танцювали, декламували вірші – для них, найрідніших, натурботливіших, найдобріших та найближчих.

Коших яскравих та запашних квітів разом із такими ж приємними привітаннями жінкам-берегиням подарували й представники районної та міської влади: перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський,  заступник голови районної ради Віталій Укринський та заступник міського голови Михайло Кременюк. Вони зичили матерям побільше сонця у душах, нескінченної любові в серцях та безмежної вдячності від їхніх дітей, чоловіків й усіх оточуючих, кого огортає жіноча турботливість і ласка.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації