Відповідно пункту 15 постанови Кабінету Міністрів від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами від 26.04.2017 р.) частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-,електропостачання для індивідуального опалення,  що  в  еквіваленті  не  перевищує вартості (станом на 1 травня  нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт електричної  енергії  (в  разі використання  природного  газу, електричної енергії для індивідуального  опалення), буде перераховано на  особовий рахунок одержувача  субсидії в банківській установі або виплатиться через відділення  поштового  зв’язку  ПАТ "Укрпошта".

На підставі списків таких осіб, які подаються до1 червня поточного року підприємствами - виробниками, виконавцями послуг з газо- та електропостачання в паперовому та електронному вигляді управлінню соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації та в яких зазначається  сума невикористаної субсидії. Перерахування частини  невикористаної  субсидії  на  особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового  зв’язку ПАТ  "Укрпошта" буде здійснена  управлінням соціального захисту населення на підставі особистої  заяви  одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.

Начальник управління соціального

захисту населення