6 червня духовий оркестр районного будинку культури прийняв участь в регіональному святі духової музики під назвою «Сурми Поділля», що  відбувся на території Крижопільського району.

В програмі свята пройшли слідуючі заходи – це марш – парад всіх запрошених творчих колективів та концертна програма, в якій колектив виконав  три різнохарактерні твори. В показовій програмі духовий оркестр виконав інструментальні твори:  «Веселий настрій», «Запоріжська  Січ», «Одна мить у часі».

Колектив відмічений дипломом та цінним подарунком.

Також у святі взяли участь духові оркестри з Черкаської, Чернівецької областей та духовий оркестр республіки Молдова.

30 червня вокально-інструментальний колектив «Карусель» районного будинку культури взяв участь  в обласному конкурсі сучасної популярної естрадної музики «Мелодії літа».

В конкурсній програмі  колектив виконав різнохарактерні твори, а саме латино-американський твір «Бразиліана», інструментовку славнозвісної пісні «Кукурелла» та твір патріотичного спрямування «Моя Україна».

Також в рамках конкурсної програми вокально-інструментальний ансамбль «Карусель» районного будинку культури підтвердив високе звання «Народний».