Традиційно з 22 по 27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проходить "Сорочинський ярмарок". Він є найбільшим в Україні і найвідомішим за її межами. Універсальний виставково – ярмарковий захід, що вдало поєднує столітню історію ярмаркового руху із сучасним бізнес – обличчям нашої держави. Національний Сорочинський ярмарок – це один із народних символів України, найяскравіша візитівка її досягнень, де кожна область нашої держави може презентувати свої здобутки.

Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, але і корисною та економічно вигідною, а район (місто) матиме слушну нагоду представити свої досягнення на наймаштабнішому заході України.

Усім бажаючим взяти участь у ярмарку за додатковою інформацією щодо участі звертатись:

тел. факс: ( 0532 ) 69-70-20; ( 0532 ) 69-70-21;

У разі прийняття позитивного рішення щодо участі у даному заході, просимо повідомити Управління економіки райдержадміністрації.

Управління економіки райдержадміністрації