13 травня відбулася сесія Вищекропивнянської сільської ради по питанню територіального об’єднання громад. В сесії взяли участь начальник управління організаційної та кадрової роботи облдержадміністрації Наталія Поліщук, заступник директора Департаменту фінансів Вінницької ОДА Олександр Горба, перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Богдан Урбанський, начальник фінансового управління Немирівської райдержадміністрації Людмила Скрипніченко,начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Анатолій Пасічник, представники сільської ради, депутати, громадськість.

Спеціалісти обласної та районної державних адміністрацій роз’яснили основи  законодавства по питанню об’єднання громад. Депутати прийняли рішення про приєднання Вищої Кропивни до Ситковецької територіальної громади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації