Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території для будівництва холодильних камер, підсобних приміщень, складських приміщень для зберігання техніки, виробничих приміщень та офісних приміщень на земельній ділянці ТОВ «Органікс» за межами с. Гунька Немирівської об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області . 14 серпня  2017 року о 10 годині в  малому залі засідань районного будинку культури за адресою: вул. Горького, 89  відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території для будівництва холодильних камер, підсобних приміщень, складських приміщень для зберігання техніки, виробничих приміщень та офісних приміщень на земельній ділянці ТОВ «Органікс» за межами с. Гунька Немирівської об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області.

Проект детального плану території розроблений головним архітектором  ПрАТ «НВК «Світязь» (кваліфікаційний сертифікат №003701, на замовлення Немирівської районної державної адміністрації на підставі розпорядження №97 від 12 квітня 2017 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами с. Гунька Немирівської об’єднаної територіальної громади Немирівського району Вінницької області для будівництва холодильних камер, підсобних приміщень, складських приміщень для зберігання техніки, виробничих приміщень та офісних приміщень».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в секторі містобудування та архітектури Немирівської районної державної адміністрації за адресою: вул. Горького,84  кабінет  105 у понеділок та четвер з 14 до 17 години до 11 серпня 2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення. Зауваження та пропозиції до проекту приймаються сектором містобудування та архітектури Немирівської районної державної адміністрації до 11 серпня 2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Осадчук І.В - в.о. завідувача сектора містобудування та архітектури Немирівської  райдержадміністації.

Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті Немирівської РДА у розділі "Консультації з громадськістю", підрозділ "Публічне обговорення".