11 липня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації П.В. Бугаков , районний військовий комісар Ю. В. Лівкутник , заступник районного військового комісара В.М. Любий та голова  Ковалівської ОТГ В.В.Верховод побували на могилі загиблого воїна АТО Зайця Руслана Миколайовича, де віддали шану пам’яті загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу. Петро Васильович Бугаков  вручив батьку загиблого медаль Української православної церкви Київського патріархату «За жертовність і любов до України» (посмертно), та подякував батькові Миколі Івановичу Зайцю за виховання сина, адже Руслан Миколайович  пішов воювати в зону АТО в перших лавах і своїм прикладом показав усім , як потрібно любити та захищати Україну.

Наш земляк загинув у серпні 2014 року підірвавшись на міні під час руху БРМД біля села Катеринівка Луганської області. Пам’ять героя було вшановано односельчанами та керівництвом району встановленням меморіальної дошки на адміністративній будівлі Ковалівського НВК школа-ліцей І-ІІІ ст.

Руслан не був героєм. Він був звичайною людиною, яка в останню мить віддала найдорожче – своє життя, аби ми могли жити, працювати та вчитись. Але допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв.

Відділ інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.