Для хліборобів нашого району настав найважливіший період - збирання вирощеного врожаю.     В період жнив головним завданням є збирання  врожаю в короткі строки, вчасно і без втрат – бо не те, що в полі, а тільки те, що в коморі може бути гарантом економічної стабільності господарства та дозволить планувати не таку вже й далеку посівну компанію озимих культур .

Жнива 2017 року – розпочались!

Всього по сільськогоподарських підприємствах району збору підлягають 15948 га зернових  ранньої групи та зернобобових культур. Першими в жнивні загінки вийшли хлібороби сільсьгосппідприємств: ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Агро – Астра», ТОВ ПК «Зоря Поділля», ТОВ «Немирівсьткий КХП». Збирання хліба розпочали і фермери району – ФГ «Ріст Олекс Груп», ФГ «Нова Господа», ФГ «Марухна Ю.Д.»

Станом на 11 липня обмолочено 400 га ранніх зернових та зернобобових, намолочено 1681 тонн зерна при середній урожайності 42 ц/га, у тому числі озимого ячменю зібрано на площі 64 га, намолочено 303 тонн, урожайність 47,3 ц/га, озимої пшениці обмолочено 145 га, намолочено 735 тонн, урожайність 50,7 ц/га, гороху зібрано на площі 191 га, намолочено 643 тонн, середня урожайність становить 33,7 ц/га. Крім того зібрано 70 га озимого ріпаку, намолочено 208 тонн при середній урожайності 29,7 ц/га.

Агроформування району практично повністю готові до прийому нового урожаю.

Паливно-мастильними матеріалами сільськогосподарські підприємства забезпечені у повному обсязі.

Крім збирання ранніх зернових культур, господарствами проводиться догляд за пізніми сільськогосподарськими культурами (кукурудза, соя, соняшник). Проводиться заготівля кормів для тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району на період зимівлі 2017-2018 років.

Відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації