Давно вже закінчилася в школі екзаменаційна сесія. Відлунали звуки випускного вечора. У шкільних коридорах незвична тиша, працівники мовчки готують класи до нового навчального року. Викладачі згадують, як під дверима актового залу протягом кількох травневих тижнів щодня стояли учні і нервово потирали долоні. Особливо хвилювалися першачки – це їхні перші академконцерти. Вони щораз запитували один в одного: тобі страшно? Ти боїшся? Випускники виглядали більш спокійними. Вони вже звикли до таких стресів.

І хвилювалися вже по-своєму. Кумедно виглядали після іспитів скрипалі. Вони виходили зі школи з ранцями за плечима, з футлярами та папками в руках, розхристані, але радісні, задоволені своїми гарними результатами. Дивлячись на них, думалось: оце і є щасливе дитинство.

Пам’ятним буде концерт Лауреата понад 20 міжнародних фортепіанних конкурсів Антонія Баришевського, який відбувся в актовому залі школи. Зірка такого масштабу  в нашій школі!!! Таке чудо стало можливим за підтримки Немирівського міського голови Віктора Миколайовича Качура. Всі поціновувачі класичної музики щиро дякують йому за розуміння та підтримку.

Ось так, хвилююче, в доброзичливій обстановці добіг до свого кінця ще один навчальний рік, плідний, по-творчому неспокійний. Але все в ньому склалось, як по нотах.

Наших дітей впізнають на різних сценах та концертних майданчиках. Вони прикрашають свято не одного закладу (і це видно з світлин, розміщених на сайті РДА). Наші піаністи – Лемеха Марія (клас викладача Євтушенко О.А.) та Михайловська Вероніка (клас викладача Ващук В.Д.) -  гарно виступили на фестивалі «Покрова-Fest» та обласному конкурсі «Подільська весна». Перші місця завоювала першокласниця Гладких Дарія (клас викладача Борецької Т.В.) на Всеукраїнських конкурсах - фестивалях «Зоряні мости» (м. Вінниця) та «Квітуча країна» (м. Умань). Наш оркестр народних інструментів «Джерельце» (керівник Запорожець Н.В.) достойно представив школу на обласних конкурсах «Народні музики Поділля», «Покрова-Fest» та  «Подільська весна-2017». Вокальний ансамбль «Маркато» (керівник Євтушенко О.А.) та баяністка Дев’ятко Анна (клас викладача Запорожець Н.В.) брали участь у регіональному конкурсі серед молоді та юнацтва і були нагороджені відповідно Дипломами І та ІІІ ступенів. Наш учень-духовик, Морозюк Владислав (клас викладача Запорожця В.О.), представляв школу на І регіональному конкурсі молодих виконавців на духових інструментах ім.В.Гуцала.

Всі концертні заходи, які вже відбулись у школі і які ще будуть проходити протягом 2017 року, присвячені 140 річниці з дня народження нашого видатного земляка композитора, педагога Миколи Леонтовича. Саме цій події був присвячений і виїзний концерт наших учнів у Вороновицькій ДМШ, який відбувся 27 квітня. Своїм вороновицьким колегам ми показали різножанрову, сучасну та цікаву концертну програму. Тому і приймали нащадки Леонтовича щирі та гучні аплодисменти. А 30 листопада наша школа буде приймати дитячі хорові колективи з інших міст області на хоровому святі «Пам’ятаєм наших земляків».

Колектив викладачів у навчальному році, що минув, відвідав ще одне з семи чудес Вінниччини – Шаргородську синагогу, побував на виставі у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі та на звітному концерті оркестру народних інструментів Вінницького училища культури та мистецтв.

2017 рік прийшов з подарунками від депутата Верховної Ради Демчака Руслана Євгенійовича. Це – музичні інструменти, які слугують дітям щодня, надто – на виступах.

В кінці кожного випускного вечора ми говоримо: «до побачення, нинішній  навчальний рік, здрастуй, 2017-2018»

Так було і цього разу…

На фото: вокальний ансамбль "Маркато", учні НЕмирівської ДМШ після концерту у Вороновицькій музичній школі

Директор школи Євтушенко О.А.