В червні 2016 року між облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та регіональною радою підприємців при облдержадміністрації підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес – омбудсмена у Вінницькій області. З вересня 2016 року на Вінниччині працює бізнес – омбудсмен – директор та власник аудиторської фірми "GROSBUH" Швець Ігор Леонідович. Бізнес – омбудсмен займається захистом інтересів бізнесу перед органами влади у Вінницькій області на громадських засадах.

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017 рік в області реалізується проект "Створення мережі бізнес – омбудсмена у Вінницькій області", в рамках якого до жовтня 2017 року планується сформувати представництво бізнес – омбудсмена в районах області.

03 серпня 2017 року в Тульчинській райдержадміністрації відбудеться інформаційна зустріч – презентація, на якій увазі громадськості буде представлено Інституцію та представника бізнес – омбудсмена. Під час заходу бізнес – омбудсмен у Вінницькій області поінформує підприємців про мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, що відкриває співпраця бізнесу і нової неурядової установи. Крім того, власники і управлінці підприємницьких господарств зможуть познайомитись із офіційним представником бізнес – омбудсменом у своєму регіоні та налагодити відповідні контакти для забезпечення взаємовигідної співпраці.

На зустріч запрошуються представники малого та середнього бізнесу району. Всім бажаючим взяти участь звертатися до Управління економіки за телефоном 2 -17- 06.

Управління економіки райдержадміністрації