З метою недопущення в поточному році пожеж в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю та загибелі людей на них, державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району пропонує керівникам підприємств, та всім задіяним у жнивах особам дотримуватись необхідних правил пожежної та техногенної безпеки: Загальні вимоги: Відповідальність за дотримання заходів пожежної техногенної безпеки при достиганні і збиранні врожаю покладається на керівників господарств.

  Для контролю за технічним станом захисних протипожежних пристроїв, засобів пожежогасіння та протипожежного інвентарю повинні бути виділені відповідальні особи, затверджені рішенням правління господарства (дирекції) тощо .

  Всі трактористи, комбайнери, помічники комбайнерів, механіки, ремонтні робітники господарств, шофери , бригадири тракторних і рільничих бригад, завідуючі зерноочисними  токами повинні пройти програму пожежно-технічного мінімуму. Про засвоєння вказаної програми кожний  робітник розписується у актах прийняття заліків.

  Палити цигарки біля хлібних масивів, скирт хліба, соломи та при роботі на збиральних масивах забороняється.

  Біля молотильних і зерноочисних токів, а також там, де скиртують грубі корми і солому, місця для куріння відводити на відстані не ближче тридцяти метрів від обораної смуги, на очищеному від сухої трави майданчику, який позначити табличкою з написом "Місце для куріння “.

 При підготовці до збирання врожаю:

  З початком дозрівання хлібів і до кінця збирання треба забезпечити надійну цілодобову охорону полів (об'їздчиками , дозорами, сторожовими постами).

  Рішенням правління господарства або наказом директора особи, виділені для охорони закріплюються за певними ділянками, полями.

  Спостережні пости (вишки) мають бути обладнані засобами оповіщення про пожежі (металевими дисками, рейками, сиренами та ін.).

  Масиви хліба перед збиранням розбиваються на ділянки площею не більше 50 гектарів кожна, для чого роблять прокоси шириною 8 метрів ; хлібну масу, соломисті продукти з прокосів треба негайно ж прибрати. Посередині прокосу (вздовж його проорюється смуга, шириною не менше 4 метрів.

  Хлібні поля поблизу лісних масивів і залізниць та доріг треба обкосити смугами які повинні бути не менше 8 м ширини та оборати смугами шириною не менше 4 метри.

Під час косовиці врожаю:

  До роботи на збиранні хліба комбайни, трактори та автомашини допускаються тільки :

  - після перевірки надійності захисних пристроїв, справності засобів пожежогасіння та старанного регулювання систем запалювання і живлення пальним ;

  - із справними баками і живильними трубопроводами, що гарантують відсутність витікання пального, особливо в місцях з’єднання бензопроводів; 

  -із справними і надійними іскрогасниками і закріпленою електропроводкою .

При скиртування грубих кормів: 

  Під час скиртування соломи та грубих кормів необхідно додержувати встановлених розмірів та розривів.

  Так площа основи однієї скирти не повинна перевищувати 300 м2  , тюків пресованої соломи 500 м2.

  Відстань від скирт, штабелів грубих кормів повинна бути не менше 15 м - до ліній електропередач, 20 м – до доріг, 50 м – до будівель та споруд.

  Скирти на відстані 5 м від основи повинні  бути оборані захисними смугами не менше 4 м завширшки.

  При скиртуванні соломи тракторними волокушами на гаку троса волокуші (з метою запобігання тертю об кільце) необхідно приварити обмежувач.

  Автомашини і трактори які працюють на скиртуванні та заготівлі грубих кормів, повинні бути обладнані іскрогасниками.

  Щоб запобігти самозайманню в скиртах грубих кормів, їх необхідно скиртувати тільки сухими.

Збиральні агрегати повинні бути обладнані:

а)  самохідний комбайн :

  - іскрогасником на вихлопній трубі двигуна ;

  - металевим щитком, який захищає від попадання горючого пилу і соломистих продуктів на колектор вихлопної труби ;

  - металевим ланцюгом, 15-30 ланок якого повинні доторкатись до грунту, заземлюючи корпус комбайна;

  - двома вуглекислотними вогнегасниками, 4 штиковими лопатами, 5-6 мітлами, ряднами або брезентом розміром 2х2 метри та бідон (діжкою) з водою місткістю 40-50 літрів ;      

б) трактор, що працює для підвозу баржі до комбайна:

  - іскрогасником на вихлопній трубі, виведеній вище каната двигуна на 0,6-0,8 метра;

  - справними капотами двигуна, а на тракторах без капотів – металевими щитками для захисту колектора вихлопної труби від попадання на нього горючого пилу та соломистих решток;

в) автомашини, виділені для робіт на збиранні врожаю:

  - іскрогасником на вихлопній трубі;

  - вогнегасником і штиковою лопатою.

  Металеві щитики та колектори двигунів повинні бути під постійним наглядом і систематично очищатись від пилу і соломистих продуктів.

  Під час роботи комбайна треба пильно слідкувати за тим, щоб солома не намотувалась на вал приймального бітера.

  Під час перерви у роботі комбайни і трактори необхідно виводити із гонів на відстань не ближче 100 метрів від хлібних масивів на площі очищені від стерні та сухої трави .

  Поблизу хлібних масивів треба мати на поготові тракторні плуги для оборювання поля на випадок пожежі, що є обов’язковим заходом в поліях площею понад 25 га.

Гасіння пожеж хліба

  При виникненні в полі пожежі необхідно негайно повідомити  працюючих на сусідніх ділянках людей, а також найближчі населені пункти. Для оповіщення про пожежу використати всі наявні засоби пересування і зв’язку.

  До місця пожежі слід направити пожежні автомашини, мотопомпи, ручні пожежні насоси і пристосовані для боротьби з пожежами автобензовози та авторідинорозбризкувачі .

  Коли займається хліб на пні, треба вивести із гонів комбайн, трактор та інші збиральні машини і негайно приступити до гасіння пожежі всіма наявними силами і засобами : заливати полум’я водою, збивати мітлами, віттям, ряднами, мішками, одягом, закидати землею, використати вогнегасники. Площу пожежі оборати плугами на відстані 70 – 250 метрів від вогню, залежно від сили вітру .

  Для повної ліквідації пожежі треба засипати землею або залити водою всі непогашені вогнища і окремі ділянки .

  Якщо хліб зайнявся у валках, їх необхідно негайно прибрати з шляхів розповсюдження вогню за допомогою тракторних і кінних грабель, волокуш, а також вручну .

  Скирти гасять розпиленим струменем води і одночасно закидають землею. При потребі обгорілі скирти розбирають і старанно заливають водою.

  Сусідні скирти слід захищати струменями води, вкривати мокрими ряднами, засипати землею.

  Якщо немає стволів, що подають воду, на скиртах поставити людей з швабрами та відрами з водою, щоб вони стежили  за іскрами і своєчасно гасили їх .

  При загрозі сусіднім з пожежею скиртам їх розбирають і відвозять в безпечне місце.

  Спалювання соломи (пожнивних залишків) під час жнив забороняється.

  Бажаємо  без втрат зібрати вирощений урожай і не допустити жодного випадку пожеж на  полях.

 

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району