12 липня 2017 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В., на якому голова Марксівської сільської ради Мельник С.М., інформував  про стан виховання  та утримання дітей в неблагополучних сім’ях, де батьки не працюють, вживають алкогольні напої, неналежним чином виконують свої батьківські обов‘язки. Слухали    представника Брацлавської селищної ради щодо проведення заходів із батьками, діти яких перебувають в  Тульчинському будинку дитини.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління соціального захисту населення, відділу сім’ї, молоді та спорту. Рішенням Комісії зобов’язано батьків працевлаштуватися,  оздоровити дітей, провести  ремонти в будинках, навести  лад та створити  належні умови  для проживання, виховання та  навчання малолітніх дітей.  Голові  сільської  ради рекомендовано  здійснювати   постійний   контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих сім’ях. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій. Прийнято рішення про участь батька у вихованні дитини.  Призначено піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування. Надано дозвіл  на вчинення правочину договору дарування квартири, де проживає малолітня дитина.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Сім’я є і залишається природнім середовищем для фізичного, психологічного, соціального і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення, несе відповідальність за створення належних умов для цього.

В.о. начальника служби у справах дітей Н.М. Оцупок