13 липня 2017 року районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в ДП «Санаторій «Сокілець» проведено відеолекторій на тему: "Здоров'я і шкідливі звички", метою якого було довести до свідомості дітей, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров’я; формувати в дітей негативне ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків); виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Діти пригадали про вплив шкідливих звичок на організм людини та переглянули захоплюючі мультфільми за допомогою яких мали змогу потрапити в організм людини і спостерігати, як наші внутрішні органи реагують на тютюновий дим, алкоголь та наркотики. З подальшого спілкування з дітьми було зрозуміло, що переглянуті відео їх надзвичайно вразили. Діти говорили, що знають який вплив чинять шкідливі звички на організм людини, проте не бачили як насправді функціонує він з середини та як страждають внутрішні органи від куріння, алкоголю та наркотиків. У повсякденному житті ми можемо спостерігати лише за зовнішнім виглядом та поведінкою залежних людей, а те що відбувається з нашим організмом всередині ми не можемо побачити, саме тому відеолекторій за словами дітей був цікавим та пізнавальним. Після відеолекторію представники служби у справах дітей Немирівської РДА провели бесіду на тему: "Підліток у правовому суспільстві", у ході якої ознайомили дітей з цивільною, адміністративною та кримінальною відповідальністю неповнолітніх за скоєні правопорушення.
По завершенню заходу було зрозуміло, що більшість дітей задумалися про те, яку шкоду ми свідомо завдаємо своєму організму. Діти ще раз переконалися в тому, що найцінніше – здоров’я та життя - в їхніх руках . І найкраще життя, це життя без шкідливих звичок.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді