13 травня 2015 року у м.Вінниця відбулося обласне свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї, «Ми одна сім’я! Ми одна родина!», організоване Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, яке проводилося в торгівельному центрі “Шок” по вул.Келецькій. Учасниками  свята були і  діти учасників АТО Немирівського району.

Організатори свята підготували цікаву розважальну програму з низкою захоплюючих конкурсів та пізнавальних вікторин. Дівчатка та хлопчики стрибали на батутах, долали різні цікаві перешкоди в лабіринтах, занурювались у паралоновий басейн та ковзалися з гірок, гралися на ігрових автоматах.  Кожен із учасників свята  отримав солодкий подарунок. Очі дітей іскрилися  радістю, захопленням та задоволенням. Додому діти поверталися з масою вражень  від цікавого свята.

Проведення такого святкового заходу виховує в дітях відповідальне ставлення до сім’ї і сімейних цінностей, популяризує активний сімейний відпочинок та змістовне дозвілля. Учасники свята долучилися до Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» .

Хочеться виразити велику подяку організаторам свята та голові районної державної адміністрації  Погорелюку Ю.М., голові районної ради Дзевелюку В.Д., районній громадській організації ветеранів, районній громадській організації учасників АТО за надану допомогу для участі у такому цікавому та змістовному святі. Адже більшість діток  вперше побачили та спробували сучасні атракціони та відчули батут під ногами.  Це справжнє дитяче свято !

Відділ у справах сім'ї молоді та спорту