Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Урбанського Б.П. 14.07.2017 року було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- забезпечення стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів сільськогосподарського призначення в період підготовки, збирання врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів;

- забезпечення виконання заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Немирівського району.

Підводячи підсумки, голова комісії підкреслив важливість вжиття заходів щодо заборони купання в місцях не обладнаних відповідно до вимог чинного законодавства, посилення контролю за відповідальністю власників водних об’єктів за організацію на цих об’єктах роботи, спрямовану на запобігання загибелі людей, організації агітаційно-пропагандистської роботи серед населення щодо правил поводження на воді.

Управління економіки Немирівської районної державної адміністрації