З нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Республікою Корея та Україною, та в рамках проведення XXIII Зимових олімпійських ігор в місті Пьончанг, з 24 по 30 липня 2017 року під патронатом Посольства Республіки Корея в Україні проходить «Вело караван дружби Україна – Корея» по містах України. Це перша подібна спортивна подія в Україні. Маршрут вело каравану пройде через міста: Немирів, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Одеса та завершиться в Києві 30 липня.

В заході беруть участь професійна команда у складі 15 велосипедистів з Кореї, серед яких двоє є легендами Південної Кореї по сходженню на найвищі вершини світу та команда десяти спортсменів Федерації велоспорту України. Метою заходу є демонстрація дружби між країнами та сприяння розповсюдження української культури, туризму та бізнесу у Кореї, а також популяризувати Корею в Україні.

24 липня вело караван завітав у місто Немирів. З нагоди якого відбулись святкові заходи. Участь у якихї взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, Немирівський міський голова Віктор Качур, начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Заслужений майстер спорту України з велоспорту, срібний призер Олімпійських ігор у Сіднеї Сергій Чернявський, голова відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, Заслужений майстр спорту України з плавання, учасник чотирьох Олімпіад, дворазовий призер Олімпійських ігор в Барселоні Павло Хникін, консультант по економічним питанням посла Республіки Корея в Україні Сергій Лиходовський та головний лікар санаторію ДП Клінічний санаторій "Авангард" Петро Цвень.

За українською традицією учасників вело каравану влада та громадськість Немирова зустрічали з хлібом -  сіллю. Велосипедисти проїхали вулицями міста та завітали до санаторію "Авангард", де відбулись урочисті заходи з нагоди приїзду спортсменів.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулись Немирівський міський голова Віктор Качур, заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Крученюк. З словами подяки обласній та міській владі виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.

Немирівським міським головою усім учасникам велопробігу були вручені подарунки та пам’ятні сувеніри, пам’ятні сувеніри гостям та учасникам вело каравану вручив Павло Хникін.

Офіційну частину завершили учасники художньої самодіяльності Немирова танцювальні колективи та солістка районного будинку культури Ольга Йолтуховська.

Учасники марафону були вражені теплим прийомом та  отримали масу задоволення та незабутні враження.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю