З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості з 25 квітня по 29 квітня в Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися військово-спортивні змагання «Сокіл» («Джура»).

Це дійство розпочалося урочистою частиною, під час якої були слова привітання та настанови заступника директора з виховної роботи Обертинської О.П. Протягом тижня учні нашої школи  демонстрували свої вміння в подоланні смуги перешкод,  стройовій підготовці, силове змагання з перетягування линви та розкладання намету, а також  відповідали на питання історичної вікторини.

Основна інтрига зберігалася аж до завершення змагань. Було дуже складно  визначити переможців, адже всі учасники готувалися до змагань відповідально. Результатом цих випробувань були визначені місця:

І місце – 4 клас, 6 клас, 10 клас;

ІІ місце – 2 клас, 5 клас, 9 клас;

ІІІ місце – 3 клас, 7 клас, 8 клас.

Відродження традиції – це справа, яку повинен нести свідомий народ. Так і в нашій свідомості зберігається традиція наших козаків.  Всі учасники заходу отримали заряд бадьорості, гарний настрій та впевненість у своїх силах.

Вчитель Захисту  Вітчизни  Войтенко С.П