Нещодавно в приміщенні Немирівської райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Погорелюка Юрія Миколайовича відбулася робоча нарада з питань цільового використання бюджетних коштів, а саме проведення держзакупівель через систему  ProZorrо.

На нараді були присутні керівники та бухгалтери установ-розпорядників  бюджентих коштів, а саме: відділу освіти райдержадміністрації, Немирівської центральної районної лікарні, Центру первиннної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради.

З питань винесених на нараду доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Яхно Олександр Михайлович, який звітував про кількість проведених закупівель з початку року, про суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів.

Кожен з присутніх відповідальних осіб надав інформацію про проведені та заплановані закупівлі.

Голова райдержадміністрації Погорелюк Юрій Миколайович наголосив про необхідність впровадження державних закупівель виключно через систему ProZorrо, яка покликана суттєво знизити корупційні ризики під час закупівель та досягти максимальної ефективності використання бюджетних коштів, їх економії.  Юрій Миколайович наголосив, що наради з даного питання проводитимуться щотижнево та питання використання бюджетних коштів буде постійно перебувати на особливому контролі.

Управління економіки районної державної адміністрації