02.08.2017 року в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Погорелюка Ю. М. відбулось засідання районної робочої групи з питань погашення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. По порядку денному інформувала головний спеціаліст, юрист-консульт Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України по Немирівському районі - Лукашук Н. П.,  яка доповіла, що станом на 01.07.2017 року заборгованість перед управлінням Пенсійного фонду України у Немирівському району з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій склала 545,1 тис. грн.

Найбільшими боржниками по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій станом на 01.08.2017 року є СВК імені "Марко Вовчок", СВК “Світанок”, АК “Золота нива”, ТОВ “Будівельник”, СВК “Марксівське”.

Також додатково повідомила, про те що робочою групою було здійснено виїзди по підприємствах-боржниках.

Лукашук Н. П. зазначила, що питання погашення заборгованості до Пенсійного фонду знаходиться на постійному контролі.

Присутніх інформував Бугаков П. В. заступник голови райдержадміністрації, який зазначив, що активізовано проведення відповідної роботи з метою забезпечення виконання плану заходів щодо сприяння погашення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. На сьогодні запланований виїзд на ВСК імені Марко Вовчок.

Підсумки засідання підвів Погорелюк Ю. М. - голова районної державної адміністрації, який наголосив,  що з метою усунення негативної тенденції по заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій керівним органам виконавчої влади та керівникам підприємств-боржників вжити всі можливі заходи щодо вирішення питання погашення заборгованості. Розглянути питання про притягнення до відповідальності посадових осіб підприємств боржників, за допущення порушення вимог чинного законодавства.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації