Незважаючи на те, що живеться цим мужнім людям зараз непросто, та вони, як і раніше у строю. Завжди готові взяти посильну участь у громадсько – політичному житті країни, поспілкуватись з молоддю,    поділитись спогадами про бойове минуле, попіклуватись про тих, хто потребує допомоги, а також   мають знати зміни які відбуваються щодо реформування пенсійної системи в Україні.

Так 3 серпня  2017 року заступник начальника управління А.Авраменко взяла активну участь  зустрічі з Немирівською районною організацією ветеранів (керівник Федоров І.О. ).

Присутнім  було надано роз’яснення щодо порядку пенсійного забезпечення інвалідів війни, зміни по пенсійних виплатах з травня місяця в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму та очікуваної Пенсійної реформи з жовтня місяця 2017 року.

Наприкінці зустрічі фахівець наголосила на можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення  за телефоном „гарячої лінії”, за допомогою Skype-зв'язок та за  допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України .

Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.