03 серпня 2017року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при заступнику голови районної державної адміністрації П.В. Бугакова та членів комісії проведено засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. На засіданні Ради розглядалася соціальна роботу із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, взяття та зняття їх із соціального супроводу.
Важливою складовою роботи спеціалістів центру є здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціальний супровід полягає у проведенні соціальної роботи, спрямованої на здійснення соціальної допомоги сім’ям та соціально незахищеним категоріям дітей та молоді з метою подолання життєвих труднощів, збереження, підвищення їх потенціалу, консультативної допомоги у вирішені проблем в ході якої сім’ям надається допомога у зборі документів для оформлення державних допомог, покращення соціально-побутових умов проживання сімей. Метою надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах є усунення причин, які заважають членам родини самостійно подолати складну життєву ситуацію, попередження вилучення дітей з родин, створення сприятливих умов для подальшого самостійного розв’язання проблем, що виникатимуть, та для розвитку й виховання дітей.
Можна зробити висновок, що діяльності соціальної роботи щодо сімей це допомога сім'ям, вона виявляється системно і у великому обсязі.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді