Виїзний прийом громадян керівництвом Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області
Шановні громадяни Немирівського району, просимо звернути увагу на те, що: начальником Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області КОРОСТЕНЬ Юлією Петрівною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 08 cерпня 2017 року з 10.00 до 12.00 години у приміщенні Зяньковецької сільської ради Немирівського району.

Заступником начальника Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області ОСТАПЕНКО Оксаною Миколаївною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 09 серпня 2017 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Новоселівської сільської ради Немирівського району.
Додаткова інформація за тел. 2-07-34.

Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області