Шановні громадяни, не провокуйте пожеж в екосистемах. Пам’ятайте, що спалювання сухої трави завдає значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, може спричинити пожежі у житловому секторі, знищити лінії електромереж, лісові насадження, не кажучи вже про серйозну загрозу для життя та здоров’я громадян. Не завдавайте шкоди собі та оточуючим, сумлінно дотримуйтеся правил пожежної безпеки. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101».

Служба «101» застерігає: не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки. Не кидайте недопалки в пожежонебезпечних місцях і не користуйтеся для підсвічування в підвалах відкритим вогнем, а тільки ліхтарем. Пам’ятайте: найменша необережність може викликати велику біду.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

- не паліть у ліжку;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електричні прилади  великої потужності.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Пам'ятайте: більшість людей гине, купаючись у необладнаних місцях.

Необхідно знати, що основними умовами безпеки є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді.

Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

Не слід купатися нетверезим.

Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо ви не впевнені в своїх силах.

Не стрибайте з берега, пірсів, дерев.

Дотримуючись цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах, ви забезпечите собі і оточуючим радісний, приємний і головне – безпечний відпочинок.

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району