4 серпня Україна відзначила другу річницю Дня Національної поліції. Цього дня в приміщенні Немирівського відділу поліції відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. З професійним святом представників поліції району прийшли привітати голова райдержадміністрації Юрій Миколайович Погорелюк та голова районної ради Сергій Віталійович Укринський.

Першим особовий склад відділу поліції привітав  начальник Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Васильович Король.
Далі з вітальними словами до працівників поліції звернулись голова райдержадміністрації Юрій Миколайович Погорелюк та голова районної ради Сергій Віталійович Укринський. Керівники району наголосили на тому, що створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка є безперечним доказом того, що в нашій країні відбуваються фундаментальні зміни, формування Національної поліції є втіленням у життя однієї з наймаштабніших реформ у нашій державі.

За зразкову службу, забезпечення захисту прав, свобод, законних інтересів громадян на території району та з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України, голова райдержадміністрації та голова районної ради вручили кращим працівникам відділу поліції почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

В свою чергу начальник Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Васильович Король висловив вдячність керівництву райдержадміністрації та районної ради за порозуміння, плідну співпрацю та постійну підтримку.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації