Згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області у фізичної особи - підприємця на свинофермі, що в с. Мигалівці, Барського району, Вінницької області було виявлено африканську чуму свиней.

На свинофермі утримувалось 443 голови свиней, 20 з них загинуло. На даний період вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней.

В зв’язку з випадком,що стався в Барському районі, 08.08.2017 року проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації та прийняте рішення №13 про вжиття необхідних заходів щодо недопущення африканської чуми свиней на територію Немирівського району.

Немирівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області