03.08.2017 року відбулось засідання президії районної ради ветеранів України, участь в роботі якого взяли заступник голови районної державної адміністрації П.В. Бугаков та Немирівський міський голова В.М.Качур . Відкрив та вів засідання голова Немирівської районної організації ветеранів України І.О.Федоров.

На розгляд президії виносились наступні питання:

1. Про посилення роботи щодо патріотичного виховання молоді. Інформував голова районної організації ветеранів України І.О.Федоров.

2. Про лікування інвалідів Великої Вітчизняної війни. Доповідав заступник головного лікаря Немирівської ЦРЛ Ю.П.Оцупок.

3. Про соціальне обслуговування ветеранів. Інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.П.Дзюбак.

4. Про пенсійне забезпечення ветеранів. Виступала заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління УПФУ А.Авраменко.

4. Про затвердження нової редакції Статуту громадської організації. Виступив голова районної організації ветеранів України І.О.Федоров.

З усіх питань, що виносились на розгляд президією районної організації ветеранів України прийнято відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації