Список військослужбовців що призивалися Немирівським районним військовим комісаріатом Вінницької області та самовільно залишили військову частину.

Молодший сержант ЯКІВЧУК Олег Вікторович

Солдат ТУР Денис Євгенович

Солдат КОВАЛЕНКО Руслан Олександрович

Солдат ОЧЕРЕТНИЙ Віталій Миколайович

Солдат Криворучко Дмитро Миколайович

Старшина БЕРЕЗЮК Сергій Васильович

Прошу одуматись вищевказаним військовослужбовців та з’явитись до Немирівського районного військового комісаріату, підрозділів військової служби правопорядку, або військових частин, в яких виконували обов’язки.  У тому випадку, якщо у когось із рідних чи близьких даних громадян є відомості про їх місцезнаходження, прошу надати ці данні до військового комісаріату.

Немирівський районний військовий комісаріат