Справжньою перлиною серед намиста професійних свят, що відзначаються на державному рівні, є День працівників ветеринарної медицини!

Цінність своєї професії вже вкотре довели працівники ветеринарної медицини нашого району. 10 серпня в районному будинку культури працівники цієї галузі зібралися своїм дружнім колективом, щоб поділитися своїми досягненнями, відзначити кращих.

Святкові збори було  відкрито гімном України.

Теплі слова подяки висловив колективу керівник – начальник Немирівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області – Ткач В.Л., підкресливши необхідність вкладу галузі ветеринарної медицини у розвиток держави вцілому.  Щирі вітання з професійним святом висловила голова профкомітету працівників державної ветеринарної медицини району – Трифаненко В.П.

На урочисті збори були запрошені та присутні голова Немирівської районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк та голова Немирівської районної ради С.В. Укринський, які своїми святковими вітаннями та словами подяки зарядили усіх працівників ветеринарної медицини позитивною енергією, додали завзяття та вселили надію у краще майбутнє галузі. Після урочистих вітань було відзначено кращих працівників ветеринарної медицини та вручено почесні грамоти із грошовими винагородами .

Гарним завершенням зборів стали музичні вітання від працівників районного будинку культури, що своїм талантом не залишили байдужими нікого з присутніх в залі. Вони  змогли створити по-справжньому святковий настрій, викликаючи гарним співом то радісну посмішку, то сльози щастя.

На згадку про гарний привід для зборів усі сфотографувались.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації