10 серпня 2017 року в приміщенні Немирівського районного будинку культури відбулася група зустрічей з прийомними батьками, батьками-вихователями. Зустріч проходила у формі психологічного тренінгу на тему: "Міжособистісне спілкування. Конфлікти в сім'ї ", який провела психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Швець Р. Б.
Мета тренінгу: Підвищити компетентність прийомних батьків, щодо методів ефективного міжособистісного спілкування, розвинути вміння і навички конструктивного вирішення конфліктів з дітьми.

Під час тренінгу прийомні батьки розглянули які бувають види спілкування, визначили переваги та недоліки спілкування в інтернеті, розглянули причини виникнення конфліктів між батьками і дітьми.
В результаті чого батьки зробили висновок, що основною причиною усіх конфліктів є невміння приймати дитину такою як вона є з усіма її недоліками, а спроби негайно змінити її поведінку на поведінку бажану для нас. Під час однієї з вправ учасники мали змогу пережити та усвідомити почуття дитини, яка влаштована у прийомну сім'ю, вчилися краще розуміти поведінку дітей, приймати їх такими які вони є та допомагати змінитися на краще.
По завершенню тренінгу прийомним батькам було продемонстровано та спільно обговорено відеосюжет з новин «ТСН» про наслідки неналежного виконання батьківських обов'язків прийомною сім'єю з Дніпропетровської області.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді