На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації № 158 від 07 березня  2017 року “Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, розпорядження голови Немирівської районної державної адміністрації № 63 від 1 березня 2017 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з 02 жовтня по 30 листопада 2017 року буде проводитись призов громадян на строкову військову службу.

З метою організованого проведення чергового призову на строкову військову службу громадян України наказую:

Усім громадянам 1997 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадянам, які народилися в 1990-1999 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, явитися на призовну дільницю Немирівського району для призову на строкову військову службу за адресою: м. Немирів, вулиця Шевченка 27 у зазначений час і з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, також прибути в Немирівський районний військовий комісаріат 02 жовтня 2017 року, і мати при собі документи, які засвідчують особу.

Усім громадянам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Немирівського району, негайно повернутися до місць постійного проживання і з’явитися у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

Військовий комісар Немирівського районного військового комісаріату підполковник  Ю.В.ЛІВКУТНИК